Reklāma

Marcipaanija


Reklāma

Stāsts par Liekdieni un viņa brāļiem

Klaburčūsku stāstiņi

Pelmeņpuķe

Stāsti par avīm vilku ādās

Esesiete Doroteja

Violeta

Saulcerīte

mazdrazts II

Modris Racējcircenis

Miergoža mīlas piedzīvojumi

Stāsti par studentu Mazdrāztu

Mazā Saulainā Vilka piezīmes

Vilkzivs

Latvāņu vīns

Superbika

Jaka Kakamieļa sublimācijas

Dārzeņu jaunaisgads

 


      Zālē sēdēja pāris sarkangalvītes un viens pusvilks, kad Vilks iesāka savu reklāmas kampaņu kompānijas "SitMan" labā. Vilks bija pieredzējis, viņš zināja, ar kādiem paņēmieniem aptīt ap pirkstu visādas Sarkangalvītes, sniegbaltītes un pusvilkus.
      Pulkstens rādīja vajadzīgo sākumlaiku. Vilks gribēja būt precīzs, tāpēc sāka savu priekšnesumu tieši 00 pulksteņos.
      "Tātad, vēlos jūs iepazīstināt, cienījamie klātesošie, ar brīnumainajiem kompānijas "SitMan" sasniegumiem. Redziet šo mazo zaļo vannīti un šo gabaliņu ziepes. Kā visiem zināms, ziepes šķīst ūdenī." Vilks iemeta vannītē ziepes un tās momentāli izšķīda. "Bet mūsu firma piedāvā jums ūdenī nešķīstošas ziepes. Lūk!" Vilks iemeta ūdenī otru ziepes gabalu, kas absolūti neko neizmainīja no savas formas.
      Sarkangalvītes un pusvilks bija sajūsmā.
      "Nopērkot vienas šīs kompānijas ziepes, jūs varat mazgāties pats un mazgāt jūsu bērnus no šūpuļa līdz kapam, tā teikt Un cena ar šodienas ekskluzīvajām atlaidēm ir tikai 100 latu, kā kompānijas biedram. Protams, jums gan jāiestājas kompānijā, bet tas ir to vērts, un to es jums tūdaļ uzskatāmi nodemonstrēšu uz tāfeles". Vilks paķēra no galda krāsaino krītiņu un sāka uz tās vilkt dažādas diagrammas, rakstīt procentus, turklāt nepārtraukti skaidrojot, cik izdevīgi ir kļūt par firmas biedru, jo ik pēc 3 mēnešiem katrs biedrs dabū personīgu dāvanu no prezidenta.
      «Redziet, šīs te galošas man atsūtīja firmas vadība par pusgada krietnu darbu. Kas tas par darbu, jūs jautāsiet, kur var dabūt galošas par velti. Tas ir mūsu darbs. Vienkāršāks par vienkāršu - savāciet tikai 500 punktus, iepērkot mūsu nešķīstošās ziepes, brīnumlīdzekļus pret blaugznām un kapsulas pret samazinātu svaru, un jūs tiksiet ne tikai pie galošām, bet arī ausaines, kas tik ļoti nepieciešama mūsu klimatiskajos apstākļos."
      Izzīmējies pa tāfeli, Vilks atgriezās pie reklamējamiem produktiem. Kā nākamais bija brīnumlīdzeklis pret blaugznām.
      "Kā zināms, blaugznu pavairošanās mūsu organismā var radīt letālu iznākumu. Lai to aizkavētu, mūsu firma " SitMan" ir izdomājusi efektīvu līdzekli pret tām. Šis līdzeklis saucas "Pieckāršā zvaigzne". Ar to rīkoties ir ļoti vienkārši - izmazgājam matus, izžāvējam ar fēnu, ņemam līdzekli un paralēlās slejās pāris reizes ar to nobraucam pa galvu. Līdzeklim klāt ir pievienota drāniņa, piesūcināta ar pēdējās tehnoloģijas petroleju. Pēc procedūras ar to ierīvējam galvas ādu un blaugznas pazūd, kā nebijušas. Šādi rīkojoties ik nedēļu, jūs pagarināsiet savu, radinieku, kaimiņu un pavisam svešu ļaužu, kuriem jūs šo produktu pārdosiet, mūžu."
      Pusvilks un sarkangalvītes spīdināja acis, kaut kas tāds mūsu mežā vēl nebija pieredzēts.
      «Un tagad es jums pastāstīšu kaut ko tāāādu…Vai jūs pazīstat daudzus ļaudis, kas cīnās ar Lieko Svaru?"
      Sarkangalves noelsās vien. Pašas viņas vēl bija diezgan patievas, bet viņu vecmāmiņas… un varētu būt, ka nelabā gēnu kombinācija varētu sāk izpausties arī viņu vecumdienās.
      "Šis te līdzeklis atbrīvos jūs no Liekā Svara uz visiem laikiem. Tikai, lūdzu, neizbīstieties, jo šis līdzeklis ir ļoti efektīvs. Iesākumā, pirms demonstrācijas, varu pateikt tikai to, ka, lietojot šo līdzekli, jūs varat ēst visu, kas jums ienāk prātā, protams, neizejot no firmas "SitMan" robežām. Šie ēdieni ir no dabīgām vielām un ļoti garšīgi, tas ir buljons ar zemeņu un vaniļas garšu, un tas viss ir sakoncentrēts šai vienā bondzelē. Bet tagad līdzeklis!". Vilks kaut ko izvilka no kastītes un aši uzmauca galvā. Nu viņš izskatījās pēc omonieša, tikai viņa melnā sejas cepure nebija vis adīta, bet no ādas, aizmugurē sasienama. Veicot šo manipulāciju, Vilks turklāt skaļā, draudošā balsī sauca - "Liekas Svars ej prom, Liekais Svars ej prom…". Viena no sarkangalvēm noģība. Taču Vilks neiztrūkās. Viņš paķēra nākamo pudelīti un piebāza pie deguna noģībušajai. Sarkangalve mazliet atžirga, taču ieraudzījusi briesmīgo ādasgalvu, noģība atkal. Vilks novilka savu briesmīgo mici un mēģināja atkal. Nu sarkangalvīte atžilba pa īstam.
      "Šim līdzeklim ir jābūt katras sievietes somiņā kopā ar zobbirsti. Šis līdzeklis ne tikai atžilbina no noģībšanas, bet to var lietot arī kā smaržas pretējā dzimuma pievilināšanai, kā arī, ja jums uz galvas ir uzpļekājis balodis, tad viens veiksmīgs piliens pašas pļekas viducīšo pļeku pārvērtīs par skaistu spāņu rozi, ar kuras palīdzību jūs momentāli pievilksiet bagātus vīriešus, atvērsiet viņu naudasmakus, turklāt pretī jums nevajadzēs sniegt neko. Ja šo preparātu lietos vīrieši, tad viņu dzimumpotence tiks saglabāta pat vēl tad, ja viņi jau sen gulēs kapā."
      Vilks pagaidīja, kamēr norimst čala, un tad rādīja savu pēdējo trumpi. Tā bija maza pudelīte ar satracinātu vērsi virsū.
      "Ja jūs iemetīsiet ūdenī tikai vienu tējkaroti šī dzēriena, jums radīsies enerģija, kas 5 reizes pārsniedz atomenerģiju. Jums šodien ir tā brīnišķīgā iespēja katram nogaršot pa tējkarotei šī briesmīgā dzerekļa. Turklāt šī enerģija izpaudīsies ar teatrālu efektu".
      Istabā ietipināja blonda aitiņa īsos svārciņos un ienesa paplāti ar jau sagatavotām glāzēm. Visi sanākušie grāba tās un sākumā dzēra pa mazam malciņam, pēcāk jau drošāk. Kad tika izdzerts pēdējais malks, glāzes tika lidinātas pa gaisu. Viena sarkangalve sāka griezties kā vilciņš, pusvilkam sacēlās puskažoks un viņš sāka neganti rūkt. Nez kā gadījās, kā ne, griezošā sarkangalvīte netīšām trāpīja otrai, kurai laikam efektam vajadzēja iestāties vēlāk.
      "Muļķe " - norūca mierīgā.
      "Pati muļķe" - tā griezošā. Izcēlās kautiņš, arī vilks metās pa vidu. Tas ilga pāris minūtes, bet kad beidzās, tad arī zāļu efekts bija beidzies un skats bija diezgan nožēlojams. Pusvilks vienā ķepā turēja savu pusausi, mierīgajai sarkangalvei zem acs rēgojās zilums, bet trakās sarkanā cepurīte gulēja uz grīdas putekļos.
      Taču vilks - reklāmmenedžeris nesamulsa.
      "Un šeit mēs jums piedāvājam brīnumlīdzekli, kas dziedē visas vainas" - viņš izvilka no galdapkšas kādu burciņu, ar tās saturu vispirms pielīmēja pusvilka ausi, apzieķēja sarkangalves zilo aci, un, kas pats galvenais, pacēla otras sarkano cepurīti, iesmērēja to, salika pa plīsuma vietām un cepurīte visu acu priekšā kļuva kā jauna. Tie tik bija brīnumi. Visi sasauktie skatītāji tūdaļ aizpildīja anketas un kļuva par kluba biedriem.
      Pēc šī pasākuma notika neskaidrs gadījums. Sarkangalve, uz kuru nez kādēļ neiedarbojās brīnišķais enerģijas dzēriens, mājup devās ar tramvaju. Kā tas gadījās, kā ne - tramvajs esot pēkšņi pacēlies gaisā un aizlidojis. Daudz par to tika rakstīts avīzēs un spriests, meklēts arīdzan tas tika, bet bez panākumiem. Tā šo tramvaju meklē vēl šobaltdien, bet firma "SitMan" pēc šī notikuma neiesaka lietot enerģijas dzērienu cilvēkiem ar intravertu temperamentu.